Hieronder vindt je de teamindelingen voor het najaarscompetitie 2017.

Ophalen papieren is gepland voor maandag 4 september van 19.00 - 20.30 uur in het paviljoen.

NIEUW DIT JAAR : Huldiging kampioen najaarscompetitie op vrijdag 10 november 2017 (meer info volgt nog)

Met ingang van 2017 is het niet meer eenvoudig om op de website de links naar de uitslagen te leggen. Wil je toch snel de uitslagen vinden? Installeer dan MijnKNLTB op je smartphone of ga naar http://www.knltb.nl/tennissers/competitie/teamkalender/ zoek op TC Cash  zoek je team op in de lijst en bewaar deze.

 

 

Speeldata najaar 2017

 

Donderdagmorgen Damesdubbel 17+ [4DD]   Donderdagmorgen Damesdubbel 17+ [4DD]    
Cash 1 (2e klasse)   Cash 2 (2e klasse)    
Marianne Boomaars   Anny Leenaars    
Neande van der Eerden   Linda Balk    
Sylvia van Dijk   Lidy Feldman    
Mieke Woppenkamp   Wil Michielsen    
Monique Broer   Annie van Stiphout    
Jaqueline Meeusen   Lian van Zon     
    Annelies Martens     
    Hanneke Bindels     
         
Donderdagmorgen Damesdubbel 17+ [4DD]   Donderdagmorgen Damesdubbel 17+ [4DD]   Donderdagavond GD17+
Cash 3 (3e klasse)   Cash 4 3e klasse)   Cash 1 (3e klasse)
Yvonne de Kok   Rianne van Hamont   Hein van schaik
Carina Kuijten   Jolanda Roestenburg   Dennis Te Wiele 
Anja Frijters   Lya de Wee   Maartje koenen- van Bezouw
Jose van Roosmalen   Elly Bouwens   Patrick Verberne
Jeannet Mecking   Lian Vorstenbosch   Daniella van de Garde 
Toos Bakx       Jeanne van de groes-Groenen 
        Paul van Dijk 
         
2e klasse 8&9 competitie   2e klasse 8&9 competitie   2e klasse 8&9 competitie
Cash 1   Cash 2   Cash 3
Elbert Martens   Nicole Woestenborg   Silvia Wirken
Laura Martens   Marloes van Dongen   Inge van den Biggelaar
Kim Martens   Dirk Flipse   Mariska Mecking 
    Jurgen van der Weijst   Marion Cools
    Marco van der Werf    
    Joris Sanders    
         
Vrijdagmiddag 50 + (4HD)        
Cash 1 2e klasse        
Gerard Leenaars        
Rien Verhoeven        
Jan Vlaanderen        
Paul Verheijen        
Rien van der Zijden        
Jules Willemsen        
Ton Kuijten        
         
Vrijdagavond Damesdubbel 17+ [4DD]   Vrijdagavond Damesdubbel 17+ [4DD]    
Cash 1 (2e klasse)   Cash 2 (3e klasse)    
Iris noy   Alexandra van Eijck    
Kristel dieden   Laura Broeders    
Silvie metsaars   Eefke Staassen    
Linda mathijssen   Mariska Thuis    
Iris leppens   Tessa Tolsma    
Anouk leenaars   Selina Vorstenbosch    
Patricia Flipsen   Annemieke Broeders    
         
Vrijdagavond Damesdubbel 35+ [4DD]   Vrijdagavond Damesdubbel 35+ [4DD]    
Cash 1 (1e klasse)   Cash 2 (2e klasse)    
Ingrid Brouwers   Jeannette Arends    
Helene Hoogland   D. Dijkstra-Vermarien    
Helene Peerden   I. Ort    
Angelique van Tiel   D. Bierings    
    J. van de Luijtgaarden    
    M. v/d Bos    
         
Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+   Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+   Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+
Cash 1 (1e klasse)   Cash 2 (2e klasse)   Cash 3 (2e klasse)
Aart Peerden   Kristel in t Groen   Paul Bogers
Annerita Peerden   Marc Reiber   Ingrid Kooijman
Ron van Riel   Kim Hendriks   Hans Prinssen
Karin van Riel   Ferry Hage   Klaas Keimpema
Joep Hendrickx   Geert Leijten   Monique Vermeulen
Yvonne van Eijck   Natasja Verhoek   Lizette van Beek 
         
Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+   Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+   Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+
Cash 4 (2e klasse)   Cash 5 (3e klasse)   Cash 6 (3e klasse)
Wim Melis   Marjolein Romeijn   Martin Gommers
Ellen Aarts   Gijs Romeijn   Madeleine Gommers-van den Akker
Monique Voermans   Jolanda Saak   Theo Pouw
Orsi Dudik   Robert Saak   Els Pouw
Richard de Hoogh   Ingrid Willemen   Roy Krutzer
Peter Oerlemans   Bert de Hoon   Yvonne Krutzer
Ton van Overveld        
         
Vrijdagavond Herendubbel 17+ [4HD]        
Cash 1 (2e klasse)        
Jack Bouwens        
Gerben Walvoort        
Dennis van der Velden        
Patrick van der Velden        
Kevin Krol        
Mattie van der Spek        
Marc Broekhoven ( invaller )        
Robbin Oerlemans         
         
Vrijdagavond Herendubbel 35+ [4HD]   Vrijdagavond Herendubbel 35+ [4HD]   Vrijdagavond Herendubbel 35+ [4HD]
Cash 1 (1e klasse)   Cash 2 (2e klasse)   Cash 3 (2e klasse)
Co Poulus   Robert bierings   Michiel van der Vaart
Wim Smeekens   Gertjan maas   Jan Josten
Werner Marijnissen   Peter ort   Jan Raaijmakers
Cees Thielen   Toon labee   Magchiel Dierckx
Ad Biemans   Paul van Engelen   Wim Kuijten
Jules Brooijmans   Christian Lok   Ronald Vermeer
Rob Kuijten        
Remco vd Akker        
         
Vrijdagavond Herendubbel 35+ [4HD]        
Cash 4 (3e klasse)        
Joop Adriaansen        
Rob van Boggelen        
Bert Vriens        
Rene Terhorst        
Mart Verdaas        
Freek Tolsma        
Hans Kievits        
         
Zaterdag Damesdubbel 17+ [4DD]   Zaterdag  Heren 17+ (4HE-2HD)     
Cash 1 (3e klasse)   Cash 1 (1e klasse)    
Kim van Kleef   Marijn Meeusen    
Babette Rops   Tobias Godthelp    
Lonneke Nouws   Glenn van Riel    
Suzanne Biemans   Niek Aben    
Kim van Rijthoven   Tim Vaarties    
Hanneke Beerens   Vince Neerincx    
Silvia Klaassen        
         
Zondag Gemengd [HE-DE-HD-DD-GD]   Zondag Gemengd [HE-DE-HD-DD-GD]    
Cash 1 (2e klasse)   Cash 2 (4e klasse)    
Sofie van Opstal   Xanne Kock    
Tom Beerens   Pippi de Klerk    
Menno Kroos   Micha Romeijn    
Jeske Peerden   Mart van Vliet    
Leone Somers   Jesper Krijns    
         
Meisjes t/m 17   Jongens t/m 17   Gemengd t/m 17
Cash 1 1e klasse   Cash 1 3e klasse (verzoek tot 2e klasse)   Cash 1 3e klasse
Dagmar Smagge   Rik de Kort   Jeremaih Klijssen
Michelle Meeusen   Bart vd Berg   Gijs Bogers
Kim van Riel   Luke Smit   Tijs vd Berg
Pleun van Riel   Raf vd Nieuwenhuizen   Hanne van Riel
Robin Schoonus       Floor van Someren 
Kristie Schoppenhauer        

 

Copyright © 2003 - 2018 Tennisclub Cash. Alle rechten voorbehouden.