Hieronder vind je de teamindelingen (e.e.a nog onder voorbehoud) en de speeldata voor de voorjaarscompetitie 2018. 
Met ingang van 2018 zal het invullen van uitslagen en het inzien van de standen anders worden. De KNLTB heeft racket gelanceerd. Dit nieuwe platform voor toernooien en competities is te vinden via mijnknltb.toernooi.nl

Data voorjaarscompetitie 2018

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG

Donderdagochtend Dames dubbel 17+[4D]          
Cash 1 DD 17+ 2e klasse 21229600 Marianne   Boomaars Captain
  23488549 Neande van der Eerden  
  14790009 Silvia van Dijk  
  13834797 Mieke   Woppenkamp  
  25735691 Monique   Broer  
  21232768 Jacqueline   Meeusen  
           
Cash 2 DD 17+ 3e klasse 24947229 Rianne van Hamont Captain
  24246999 Jolanda   Roestenburg  
  12867799 Lianne   Vorstenbosch-Broeders  
  26327171 Eugenine   Kock  
  11873892 Jeannette   Rutten  
           
Cash 3 DD 17 + 3e klasse 21229848 Anny   Leenaars Captain
  18442854 Linda   Balk  
  21248532 Annelies   Martens  
  12957143 Hanneke   Bindels-Hoedemaker  
  21229864 Wil   Michielsen  
  10421564 Lidy   Feldman  
  23236426 Annie van Stiphout-Keijzers  
  21229708 Lian van Zon-Doms  
           
Cash 4 DD17+ 4 klasse 12681350 Tonny in 't Groen Captain
  18443028 Miriam   Severijns  
  16020448 Joke   Wouters  
  12346373 Francy   Vermeulen  
  11523492 Mia   Mulder V. Amerongen  
  16020421 Ella   Ballemans  
           
Cash 5 DD17+ 4e klasse 21232741 Yvonne de Kok- van Beeck Captain
  15842878 Jose van Roosmalen  
  17143470 Jeannet   Mecking  
  12191124 Carina   Kuijten-v. Laerhoven  
  15842738 Anja   Frijters  
  20288379 Toos   Bakx  
           
Cash 6 DD 17+ 4e klasse 12905917 Marianne   Bax-Martens Captain
  22405372 Lya de Wee-Rovers  
  12155438 Maria   Verheijden  
  28829417 Elly   Bouwens  
  30350417 Mirjam   Balogh Langedoen  
           
Donderdagavond Dames dubbel 17+[4D]          
Cash 1 4e klasse 30384281 Marloes van Amelsfort Captain
  31435386 Zurifa   Deden  
  30366526 Rose-Marie   Peeters-Huijben  
  14110075 Anouk   Broeders  
  18163270 Marloes van Tooren  
  30378281 Mieke   Muskens  
           
Donderdagavond Gemengd dubbel 17+[DD,HD,2GD]         
Cash1 4e klasse 31270255 Elbert   Martens Captain
  31270263 Laura   Martens  
  25787764 Kim   Martens  
  20288409 Martijn   Blakenburg  
           
Cash 2 4e klasse 31348955 Hein van Schaik Captain
  31352472 Dennis te Wiele  
  30773555 Maartje   Koenen-van Bezouw  
  30798817 Daniela van de Garde  
           
Cash 3 4e klasse 31398065 Nicole   Woestenborg Captain
  31435408 Marloes van Dongen  
  31118836 Marco van der Werf  
  31359906 Dirk   Flipse  
  31435394 Jurgen van der Weijst  
  27463834 Lucy   Loonen  
           
Vrijdagmiddag Heren dubbel 50+ [4HD]          
Cash 1 3e klasse 13089935 Gerard   Leenaars Captain
  17583861 Rien   Verhoeven  
  19076789 Jan Christiaan   Vlaanderen  
  12191132 Ton   Kuijten  
  13090046 Paul   Verheijden  
  11332301 Rien van der Zijden  
  12815462 Juul   Willemsen  
           
Vrijdagavond Dames dubbel 17+[4DD]          
Cash 1 DD 17 + 4e klasse 26163381 Anouk   Leenaars Captain
  27917258 Kristel   Dieden-Fransen  
  12694746 Silvie   Metsaars  
  19076746 Iris   Leppens  
  26952130 Patricia   Flipse  
  15413888 Yvonne van Gool-Koppers  
  18163203 Ifa   Adank (invaller)  
  26327147 Brenda   Franken (invaller)  
           
Cash 2 DD 17+ 4e klasse 27168115 Alexandra van Eijck Captain
  27459845 Mariska   Thuis  
  20289081 Tessa   Tolsma  
  12957194 Eefke   Staassen-Thielen  
  27223906 Laura   Broeders  
  21229872 Annemieke   Broeders-Wouters  
           
Vrijdagavond Dames dubbel 35+[4DD]          
Cash 1 DD 35+ 1e klasse  19059302 Karin van Riel-Biemans Captain
  20288549 Yvonne van Eijck  
  13090143 Annerita   Peerden  
  29376300 HĂ©lène   Peerden  
  11237775 HĂ©lène   Hoogland  
  16020324 Angelique van Tiel-Peemen  
           
Cash 2 DD35+ 2e klasse 14686864 Marjolein   Romeijn Captain
  14645599 Ingrid   Willemen  
  17562589 Mathilde v/d Bos  
  21229937 Marieke   Blaauwgeers  
  23381574 Judith van de Luijtgaarden  
  22405518 Desiree   Bierings  
           
Vrijdagavond Heren dubbel 17+[4HD]          
Cash 1 HD17+  4e klasse 27338711 Jack   Bouwens Captain
  29280095 Gerben   Walvoort  
  29172500 Patrick van der Velden  
  23231602 John   Postelmans  
  31399258 Patrick   Verberne  
  21232830 Daan   Klaassen  
           
Vrijdagavond Heren dubbel 35+[4HD]          
Cash 1 HD 35 + 3e klasse 14542986 Toon   Labee Captain
  22405526 Robert   Bierings  
  19611846 Christian   Lok  
  23381566 Gert-Jan   Maas  
  19587015 Johan   Mintjes  
  24947326 Peter   Ort  
  22639098 Dirk   Kruijssen  
           
Cash 2 HD35+ 3e klasse 30311489 Michiel van der Vaart Captain
  12301175 Magchiel   Dierckx  
  11535830 Jan   Josten  
  26163578 Ronald   Vermeer  
  12527513 Wim   Kuijten  
  14251140 Paul   Bogers  
           
Cash 3 HD35+ 3e klasse 19304498 Ad de Kok Captain
  20288751 Joep   Hendrickx  
  15120929 Kees van Ham  
  14542994 Jan van der Schoof  
  19304471 Jos   Frijters  
  13163094 Frans   Aben  
  14350653 Louis van der Steen  
  14251094 Adrie van Beek  
           
Cash 4 HD 35+ 4e klasse 13089978 Joop   Adriaansen Captain
  12386715 Rob van Boggelen  
  12005886 Piet   Jans  
  12174122 Rene   Terhorst  
  14325330 Mart   Verdaas  
  27169340 Robert   Saak  
           
Cash 5 HD 35+ 4e klasse 15180190 Jaap   Wolvekamp Captain
  11812400 Bert   Vriens  
  20289073 Freek   Tolsma  
  20288832 Hans   Kievits  
  15578925 Luud   Jonkmans  
  15120910 Gijs   Romeijn  
           
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+[DD,HD,2GD]        
Cash 1 GD 17+ 4e klasse 21232849 Wim   Melis Captain
  22405410 Monique   Voermans-Somers  
  22644091 Ellen   Aarts  
  23058676 Orsi   Dudik  
  21229813 Ton van Overveld  
  19389906 Peter   Oerlemans  
  20288999 Robbin   Oerlemans  
  23263237 Fleur   Melis  
           
Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+ [DD,HD,2GD]        
Cash 1 GD 35+ 2e klasse 12815470 Monique   Vermeulen Captain
  21248583 Diane   Dijkstra-Vermarien  
  31247342 Linda   Matthijssen-van Rooijen  
  11234563 Jan   Raaijmakers  
  12307203 Klaas van Keimpema  
           
Cash 2  GD 35+ 2e klasse 16784650 Natasja   Verhoek Captain
  15846083 Geert   Leijten  
  21232709 Richard de Hoogh  
  27452697 Kim   Hendriks  
  13834770 Kristel in 't Groen- Avontuur  
  21795061 Marc   Reiber  
           
Cash 3 GD35+ 3e klasse  23263202 Ferry   Hage Captain
  27169251 Kim   Broeken  
  24428337 Kevin   Krol  
  24947288 Stefan   Leppens  
  27917363 Wendy van Strien-Schellekens  
  12527599 Stijn   Thielen  
  26455358 Iris   Noy  
           
Cash 4 GD35+ 4e klasse 11237627 Marij van Gastel-Kuijl Captain
  10447768 Annelies   Martens  
  12777765 Marianne van Coenen  
  11237392 Kees   Broeders  
  12957305 Ad   Coremans  
  12044113 Hans   Rutten  
  11238283 Ruud   Rutten  
           
Cash 5 GD35+ 4e klasse 29569982 Martin   Gommers Captain
  26327198 Yvonne   Krutzer  
  24947261 Roy   Krutzer  
  29305438 Els   Pouw  
  29305411 Theo   Pouw  
  29570026 Madeleine   Gommers van den Akker  
           
Zaterdag Dames 17+[2DE,3DD]          
Cash 1 Dames 17+ 1e klasse  12585440 Hanneke   Beerens-Tiebosch Captain
  20488521 Suzanne   Biemans  
  23236361 Silvia   Klaassen  
  19076568 Kim van Kleef  
  12882607 Lonneke   Nouws-Vermeeren  
  19076665 Kim van Rijthoven  
  11616245 Babette   Rops-Bakkers  
           
Zaterdag Dames dubbel 35+[4DD]          
Cash 1 DD 35+ 2e klasse  22384499 Jolanda   Saak-Neuteboom Captain
  12957127 Els v/d Velden-de Hoon  
  14251175 Cobie   Adriaansen  
  11237554 Marion van Dongen  
  24247006 Jose   Jansen  
           
Zaterdag Heren 17+[4HE,2HD]          
Cash 1 Heren 17+ 2e klasse 13391151 Joris van den Nieuwenhuizen Captain
  14506599 Joris van Dongen  
  13090178 Mark   Baelemans  
  13836730 Rick   Terhorst  
  23258160 Laslo   Donker  
           
Cash 2 Heren 17+ (verzoek 2e klasse) 23565101 Marijn   Meeusen Captain
  24241555 Glenn van Riel  
  24241504 Niek   Aben  
  25109510 Tobias   Godthelp  
  24017248 Vince   Neerincx  
           
Zaterdag Heren 35+[2HE,3HD]          
Cash 1 Heren 35+  1e klasse 13089919 Aart   Peerden Captain
  12191116 Rob   Kuijten  
  16137000 Ron van Riel  
  12191108 Geert   Wouters  
  21229414 Edwin   Jacobs  
  13774719 Jules   Brooijmans  
           
Cash 2 Heren 35+  1e klasse 11238356 Wim   Smeekens Captain
  11237201 Remco van den Akker  
  11237309 Ad   Biemans  
  11238577 Cees   Thielen  
  18750478 Werner   Marijnissen  
  11237511 Paul van Dongen  
  15432734 Co   Poulus  
           
Zaterdag Gemengd 17+[DE-HE-GD-DD-HD]          
Cash 1 Gemengd 17+ Overgangsklasse  10389288 Linda   Josten-Verheijen Captain
  10415475 Nicole   Simon  
  11412585 Ellen   Spitzen-van Assen  
  11238461 Ronald   Tennebroek  
  11503467 Bas   Weterings  
  10406794 Martijn van Eijl  
           
Cash 2 Gemengd  17+ Hoofdklasse 21229902 Joyce van Riel Captain
  19204965 Nieke   Donkers  
  23135344 Thomas   Staats  
  23349158 Nick   Zoontjens  
  18848834 Tim 0 Josten  
  14645645 Myrthe van de  Schoof  
           
Zondag District Heren 17+  (4HE,2HD)          
Cash 1 Heren 17+ (verzoek 1e klasse) 19213468 Tom   Beerens Captain
  22405364 Menno   Kroos  
  22405380 Thars   Labee  
  12122475 Ewout   Sanders  
           
Zondag 8&9 Competitie (vanaf 17.00 uur)          
Cash 1 8&9 2e klasse 24245135 Mariska   Mecking Captain
  31517196 Bas van den Broek  
  31621287 Silvia   Wirken  
  31621279 Inge van den Biggelaar  
           
Zondag Landelijk Dames AL[4DE,2DD]          
Cash 1 Dames Hoofdklasse  11238569 Karien   Theeuwes Captain
  11753250 Mirjam van Boesschoten-Ouwerkerk  
  21229694 Marloes   Luijten-van Rooijen  
  19076460 Hanny   Breel  
  24684317 Patricia van Steen  
  11069864 Annelies van der Zweep-Prins  
Meisjes t/m 14 jaar          
Cash 1 2e klasse 30856922 Marit van den Kieboom  
  29159016 Janneke van der Meiden  
  30830524 Lotte    Spijkers  
  31319912 Guusje   Loos  
           
Meisjes t/m 17 jaar          
Cash 1 1e klasse 25732358 Kim  van  Riel  
  26629348 Pleun van  Riel  
  28542797 Dagmar   Smagge  
  27826945 Kristie   Schoppenhauer  
  27954072 Robyn   Schoonus  
  27169448 Michelle   Meeusen  
           
Jongens t/m 17 jaar          
Cash1 2e klasse 28800508 Rik de  Kort  
  27169464 Raf van de Nieuwehuizen  
  27917320 Wout van  Lisdonk  
  26676095 Jeremaih   Klijsen  
  28158547 Gijs   Bogers  
  26598116 Mart van  Vliet (invaller)  
Copyright © 2003 - 2018 Tennisclub Cash. Alle rechten voorbehouden.